2018-2019 FALL SEMESTER INTERIOR ARCHITECTURE AND ENVIRONMENTAL DESIGN SCHEDULE

 

 

1. SINIF 
           
SAAT Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:50   ENIA 101
ENGLISH FOR INTERIOR ARCHITECTURE I
A2-09
08.50-11.50


 
     
9.00-9.30 IAED 1001
INT. DES. STUDIO I
U. KAHRAMAN

S. UÇAR
SERPİL F.ERTÜRK

STUDIO 2
09.00-13.00
IAED 1101
TECH. DRAWING I
M. KÜÇÜKTUVEK
BEGÜM S.ABAY
STUDIO 5

09.00-13.00

 
IAED 1001
INT. DES. STUDIO I
U. KAHRAMAN
S. UÇAR

STUDIO 3
09.00-13.00
 
9.30-10.00  
10.00-10.30  
10.30-11.00  
11.00-11.30  
11.30-12.00  
11:50  
12.00-12.30    
12.30-13.00    
13.00-13.30          
13.30-14.00   IAED 1301
INT. TO INT. ARCH.
S. IZADPANAH
Studio 3
13.30-15.30
IAED 1103
FREEHAND DRAWING
U. KAHRAMAN
SERPİL.F.ERTÜRK

STUDIO 5
13.30-17.30
   
14.00-14.30 IAED 1002 IAED 1002  
14.30-15.00 INT. DES. STUDIO II
S. IZADPANAH
S. UÇAR
NİLAY BAŞAR

STUDIO 4
13.30-17.30
INT. DES. STUDIO II
S. IZADPANAH
S. UÇAR

STUDIO 4
13.30-17.30
 
15.00-15.30  
15.30-16.00    
16.00-16.30    
16.30-17.00    
17.00-17.30    

 


2. SINIF 
SAAT Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
                 
9.00-9.30 IAED 2103
PRESENTATION TECH.
SEC. 1

P. PARVARESH
BEGÜM.S.ABAY

STUDIO 3
09.00-13.00
IAED 2001
INT. DES. STUDIO III
SEC. 1

S. IZADPANAH
M. TERLEMEZ
NİLAY BAŞAR

STUDIO 2
09.00-13.00
IAED 2351
AESTHETICS IN INT. SPACE
ELECTIVE

U. KAHRAMAN
A2-94 09.00-12.00

 
IAED 2352
CREATIVITY IN INT. DESIGN
ELECTIVE

S. IZADPANAH
A2-91
09.00-12.00
  IAED 2503
MATRL. CN. IN INT. SPCE II
SEC. 2

M. KÜÇKTVEK
STDIO 4
09-13.00
IAED 2001
INT. DES. STDIO III
SEC. 1

S. IZADPNAH
M. TERLEMEZ

STD 2
09.00-13.00
9.30-10.00  
10.00-10.30  
10.30-11.00  
11.00-11.30  
11.30-12.00  
12.00-12.30      
12.30-13.00   IAED 2302
CONCT.APROCS IN INT. DESGN
S. IZADPANAH
A1-92
12.30-15.30
 
13.00-13.30              
13.30-14.00 IAED 2503
MATERIAL & CON. IN INT. SPACE II
SEC. 1

M. KÜÇÜKTUVEK
SERPİL.F.ERTÜRK

STUDIO 2
13.30-17.30 
IAED 2002
INT. DES. STUDIO II &IV
S. IZADPANAH
S. UÇAR
N. BAŞAR

STUDIO 4
13.30-17.30
IAED 2001
INT. DES. STUDIO III
SEC. 2

P. PARVARESH
M. TERLEMEZ
NİLAY BAŞAR

STUDIO 2
13.30-17.30
  IAED 2002
INT. DES. STDIO IV
S. IZADPANAH
S. UÇAR

STUDIO 4
13.30-17.30

 
IAED 2103
PRESN. TECH.
SEC. 2

P. PARVARES
STUDIO 2
13.30-17.30
IAED 2001
INT. DES. ST. SEC2
P. PARVARES
M. TERLEMEZ

STD 2
13.30-17.30
14.00-14.30  
14.30-15.00  
15.00-15.30  
15.30-16.00   IAED 2203
HISTORY OF INT. DES. II
M. TERLEMEZ
A1-92
15.30-18.30
16.00-16.30  
16.30-17.00  
17.00-17.30  
17.30-18.30              

 


3. SINIF 
SAAT Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi
                 
9.00-9.30 IAED 3251
FURN.& SOTY
ELCTIVE

M. TERLEMEZ
A2-94 09.00-12.00
  IAED 3152
LANSCAPE DESGN FOR INT. ARCHIT.
ELECTIVE

P. PARVARESH
STUDIO 4
09.00-12.00
IAED 3001
INT. DES. STUDIO V
A. SAĞSOZ
H. T. ORMECİOĞLU
NİL KOKULU
STUDIO 4
09.00-13.00
IAED 3151
DIG. AIDED PRESENTATION TECH.
G. KAYA
STUDIO 2
09.00-12.00
  IAED 3505
DETAILING STUDIO
U. KAHRAMAN
BEGÜM S.ABAY

STUDIO 4
09.00-13.00
IAED 3107
MEASURED DRAWING
M. KOÇAK
09.00-12.00

 
9.30-10.00  
10.00-10.30  
10.30-11.00  
11.00-11.30  
11.30-12.00  
12.00-12.30            
12.30-13.00            
13.00-13.30   IAED 3301
HMN. FCT. IN INT. SPCE
P. PARVRESH
AG-64 13.00-15.00
IAED 3103
FURNITURE DESIGN M. KÜÇÜKTÜVEK
S.UÇAR
STUDIO 4
13.00-16.00
  IAED 3105
COM. AIDED MODELLING
G. KAYA
SERPİL.F.ETÜRK
STDIO 3 13.00-16.00
     
13.30-14.00   IAED 3001
INT. DES. STUDIO V
A. SAĞSOZ
H. T. ORMECİOĞLU
NİL KOKULU

STUDIO 4
13.30-17.30
IAED 3351
SRFACES IN INT. SPACE
U. KAHRMAN
A2-01 13.30-16.30


 
   
14.00-14.30      
14.30-15.00      
15.00-15.30        
15.30-16.00        
16.00-16.30            
16.30-17.00              
17.00-17.30              

 

 


Form No:GM-FR-0008 Yayın Tarihi:03.05.2018 Değ.No:0 Değ. Tarihi:-