2017-2018 Erasmus+ Personel Eğitim Alma ve Ders Verme Hareketliliği Sonuçları

2017-2018 Erasmus Personel Eğitim Alma Hareketliliği Sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

2017-2018 EĞİTİM ALMA SONUÇLARI

2017-2018 DERS VERME SONUÇLARI

 

Açıklanan listede hibeli(asıl) olarak seçilen başvuru sahipleri, faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere diğer belge işlemlerini yürütmelidir. Hareketlilik öncesinde talep edilecek belgeler: 

  1. Davet Mektubu
  2. Faaliyet iş planı (en az 8 saatlik faaliyet içeren)
  3. Görevlendirme yazısı (Rektörlük OLUR’u)
  4. Sözleşme (Koordinatörlüğümüzde imzalanacaktır)

 1-Faaliyet iş planı (en az 8 saatlik faaliyet içeren) (Ders verme faaliyeti için)

2-Görevlendirme yazısı (Rektörlük OLUR’u)

3-Deniz bank’ın  herhangi bir şubesinden açılacak vadesiz Avro hesabı, IBAN bilgisi,şube bilgisi

4- Hibe Sözleşmesi (Koordinatörlüğümüzde imzalanacaktır)

Lütfen gidiş aşaması işlemlerinizi, faaliyet tarihinizden 2 hafta önce tamamlayınız. Aksi takdirde, hibe ödemesinde gecikme yaşanabilmektedir . 

5-Yararlanıcıların ödemeleri %80 (gidişte) ve %20 (dönüşte) olmak üzere iki taksitte yapılacaktır. (Faaliyet:4 Gün faaliyet ve 1 gün seyahat olacak şekilde gerçekleşecek olup hibe ödemesi 4 gün ve seyahat gideri olarak yapılacaktır.)

Tüm belgelerle ilgili ayrıntılı bilgi için: 

https://erasmus.antalya.edu.tr/en adresinden  https://erasmus.antalya.edu.tr/en/new/outgoing-staff Hareketliliğe yedek listede seçilen başvuru sahipleri, Erasmus+ Programının tüm koşulları yerine getirmek kaydıyla, isterlerse faaliyetten hibe almaksızın yararlanabilirler.

Hareketliliğe katılacak yararlanıcılar, gidecekleri kurumlarda üniversitemizi tanıtmak adına ihtiyaç duyulabilecek tanıtım malzemesi konusunda Koordinatörlüğümüzden destek alabilirler.

Faaliyet tarihi geldiği halde, geçerli bir mazeret olmaksızın faaliyete başlamamış adaylar, hareketlilikten vazgeçmiş sayılacaklardır. 

Hareketliliğe katılmaktan vazgeçen yararlanıcıların vazgeçme dilekçelerini Koordinatörlüğümüze iletmeleri zorunludur. Vazgeçme dilekçelerini en geç 20 Haziran 2018 Tarihine kadar ofise iletmeleri gerekmektedir. 

Tüm faaliyetler en geç 31 Aralık 2018’e kadar tamamlanmalıdır ve dönüş belgeleri ile nihai raporlar, 15 Ocak 2019 tarihine kadar iletilmelidir. 

Daha fazla bilgi almak için erasmus@antalya.edu.tr ye mail atabilir, 5300’ ı arayabilir ya da Erasmus+ Ofisini ziyaret edebilirsiniz. (AG-60)

Saygı ile duyurulur.