Öğretim Üyemizin Başarısı

TÜBİTAK 1001 projesi kapsamında Prof. Dr. Eşref DEMİR'in Proje Yürütücüsü olarak nanopestisitlerin biyolojik etkileri ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar International Journal of Molecular Sciences dergisinde yayına kabul edilmiştir

Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Öğretim Üyesi ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Eşref DEMİR’in, TÜBİTAK 1001 projesi kapsamında Prof. Dr. Eşref DEMİR'in Proje Yürütücüsü olarak nanopestisitlerin biyolojik etkileri ile ilgili yapmış olduğu Hazard Assessment of Acute and Chronic Exposure of Permethrin, Copper hydroxide, Acephate and Validamycin Nanopesticides on the Physiology of Drosophila: Novel Insights into the Cellular Internalization and Biological Effectsbaşlıklı araştırma makalesi International Journal of Molecular Sciences (Q1, Etki Değeri: 6.208) dergisinde yayına kabul edilmiştir.

Antalya Bilim Üniversitesi olarak Prof. Dr. Eşref DEMİR'i tebrik ediyor ve gelecekte de başarılarının devamını diliyoruz.