Prof. Dr. Eşref DEMİR'in Universitat Autònoma de Barcelona (UAB)’da TÜBİTAK Doktora Sonrası Araştırmacı Bursiyer olarak yapmış olduğu çalışmalar  kitap serisinde yayına kabul edilmiştir.

Prof. Dr. Eşref DEMİR'in Universitat Autònoma de Barcelona (UAB)’da TÜBİTAK Doktora Sonrası Araştırmacı Bursiyer olarak yapmış olduğu çalışmalar kitap bölümü çalışması olarak Advances in Experimental Medicine and Biology, Springer Nature Switzerland AG kitap serisinde yayına kabul edilmiştir.

Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Öğretim Üyesi ve Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Eşref DEMİR’in, Universitat Autònoma de Barcelona (Barselona-İspanya)'da TÜBİTAK Doktora Sonrası Araştırmacı Bursiyer olarak yapmış olduğu "Drosophila as a suitable in vivo model in the safety assessment of nanomaterials" başlıklı çalışmaları kitap bölümü çalışması olarak Advances in Experimental Medicine and Biology, Springer Nature Switzerland AG (2019 Impact Factor: 2.450) kitap serisinde yayına kabul edilmiştir.

Antalya Bilim Üniversitesi olarak Prof. Dr. Eşref DEMİR'i tebrik ediyor ve gelecekte de başarılarının devamını diliyoruz.