BİRİMLER

 

YÖNETİCİ

TEMSİLCİ

DEPARTMAN

1

 

ZEYNEP AYDIN

REKTÖRLÜK

2

ADALET KULAKSIZ

SELVİNAZ BAĞCI GÖZEN

GENEL SEKRETERLİK

3

 

AYŞE BETÜL YETİM

SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU

4

CEM DUMAN

GÜLEN AKBABA

MUHASEBE MÜDÜRLÜĞÜ

5

IŞIL CEREM CENKER ÖZEK 

 

SEPAM

6

ALİ ÇOBANOĞLU

EMEL ÇOLAK

İDARİ VE DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

7

SELAMİ PARMAKSIZOĞLU

HALİL İBRAHİM ÇELİMLİ

TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ 

8

ADALET KULAKSIZ

 

ÖĞRENCİ İŞLERİ 

9

HASAN ÜLGÜT

GİZEM ATEŞ

FİNANS 

10

FATİH BOZOĞLU

HATİCE KARAÇELİK

YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU 

11

 

İBRAHİM URAZ TAN 

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

12

MÜTTALİP GÖKHAN DİNÇER 

 MÜŞERREF DEMİR

SPOR, KÜLTÜR VE SANAT MÜDÜRLÜĞÜ

13

 

 

TANITIM BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER 

14

ONUR SEVAL

GÖKÇE CAN

MEZUNLAR OFİSİ VE KARİYER GELİŞTİRME KOORDİNATÖRLÜĞÜ

15

İHSAN ERCAN SADİ

FARUK SETTAROĞLU

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ OFİSİ

16

NÜKHET  ERASLAN

OLGU YILMAZ ÇELİK

İNSAN KAYNAKLARI 

17

KAMER ÖZGÜN

GÜLŞEN ETÇİ

LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ

18

 

FERHAN OLUĞ

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

19

ŞAFAK GÜR

ONUR ÜNVER

KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ 

20

YAĞMUR YAZGI KAYA

 

ERASMUS

21

ZEYNEP AYÇA TERZİOĞLU

BÜŞRA YILMAZ ALPASLAN

PDR

22

BENGÜ ÖZ

BÜŞRA UYAR,  CEREN KILIÇ

KARŞILAŞTIRMALI HUKUK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

23

ŞAFAK GÜR

TUĞÇE YEYEN AYAZ,ONUR ÇELİKLİ

KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON MÜDÜRLÜĞÜ

24

ÜMRAN ÖZKAN

EMİNE UYANIK

YAZI İŞLERİ 

25

DAĞLAR EKŞİ

SERDAR ERTİKE

SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ 

26

TEOMAN ALTAY

GÖZDE ÇETİNER

SATIN ALMA

27

YILDIZ ERDOĞAN

HAKAN YILMAZ

ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

28

ÇAĞLA MCKENZIE

CANER ÜNAL

TURİZM ARAŞTIRMALARI MERKEZİ

30

RUKİYE ERŞAN

AYŞE KIVRAK

KIZ YURDU

31

SALİH OFLUOĞLU

M. SEMİH ÖZKAN

MİMARLIK BÖLÜMÜ

32

SEZER KARASAKAL

DİNÇ SARAÇ

TURİZM BÖLÜMÜ

33

NİHAL ÜSTÜNKAYA

MERVE SOLMAZ

AŞÇILIK BÖLÜMÜ

34

 

OĞUZ DOĞAN

GASTRONOMİ BÖLÜMÜ

35

 

SERHAN AKSOY

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

36

 

ZEKİCAN ERTÜRK

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

37

 

FATİH ÇÖKMEZ, SEZGİ KOÇAK SOYLU

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

38

SEMAİL ÜLGEN

CANSU ALTAN

ENDÜSTRİ MÜHENDSLİĞİ

39

NECATİ AĞIRALİOĞLU

ÖZGÜN AKDEĞİRMEN

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

40

BEHRAM TUNCEL,  ZERRİN BARUT

SEVAL TÜRK

DİŞ HEKİMLİĞİ

41

AYŞEGÜL DÖRTTEPE OKUTAN

HAVVA OKUDAN , MUSTAFA BİLGİN, CEREN KILIÇ

HUKUK BÖLÜMÜ

42

 

M. SEMİH ÖZKAN

İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI

43

BURAK TOYGAR HALİSTOPRAK

ŞEVKET SEFA

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

44

KEMAL ERKİŞİ

CEM KARAYALÇIN

İŞLETME BÖLÜMÜ

45

MERVE GÖLCÜK

 

PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ

46

FIRAT YILMAZ

ÖZGE NASIRCILAR

EKONOMİ BÖLÜMÜ

47

ÖZLEM ŞAHAN

RUKEN TUNÇ

EBELİK BÖLÜMÜ

48

AYŞE ŞAHİN KAYA,  KÜBRA ARAS

ZEYNEP KALAYCI

BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ

49

YILDIZ ERDOĞANOĞLU

İREM SÜZEN

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ

50

AYLA GÜRSOY

HAKAN KURNAZ

HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ

51

YAVUZ ERDOĞAN

MERVE BİLGE AKBULUT

ADALET PROGRAMI

52

ZEYNEP AYÇA TERZİOĞLU

HİCRAN ERGÜN

UÇUŞ HAREKAT YÖNETİCİLİĞİ BÖLÜMÜ

53

SETENAY UÇAR 

BAHADIR ERSOY ULUSOY

İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

54

M. FATİH AK 

MEHMET ÜMİT AK

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

55

BEKİR KABASAKAL 

HASAN ÖZDOĞAN

TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ 

56

PEYMAN UYSAL

 İHSAN ERCAN SADİ

AKVAÇAM

57

BÜLENT SÜZER

NESLİHAN KARBUĞA

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (BİLİMDENT)

58

 

SİBEL ÇAYNAK

DİŞÇİLİK HİZMETLERİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI

59

MENEKŞE CENGİZ

HAYRİ AKTAŞ

TERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜM BAŞKANLIĞI