Fakültemize Hoşgeldiniz

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü'nün Mesajı

Sevgili aday öğrencilerimiz,

Sizleri Antalya Bilim Üniversitemiz bünyesinde İngilizce eğitim alacağınız bölümlerinize en iyi şekilde hazırlamak temel amacıyla faaliyet gösteren Yabancı Diller Yüksekokulu, İngilizce Dil Eğitim Programı (English Language Training Program - ELTP), ana dili İngilizce olmayan öğrenciler için özel olarak tasarlanmış bir programdır.

Bu düşünceyle, alanlarında uzman öğretim elemanları tarafından özenle tasarlanan programımız, kelime, dil bilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri üzerine ikinci dil öğrenme ve beyin tabanlı dil öğrenme stratejileriyle desteklenen dersler sunmaktadır. 

İngilizce Dil Eğitim Programımız, akademik, mesleki ve kişisel hedeflerinize ulaşmanızda sizleri destekleme idealini kendisine görev olarak benimsemiş, örgün ve uzaktan eğitim konularında eşit şekilde hızlı hareket edebilen, erişilebilir, çözüm-odaklı, iletişim ve mesleki becerileri adına sürekli güncellenen kadrosuyla sizleri lisans ve lisans üstü eğitimlerinize hazırlayacak güçlü bir kadroyla hizmet etmektedir.

Yabancı Diller Yüksekokulu, İngilizce Dil Eğitim Programımız, siz sevgili öğrencilerimizi akademik hayatınızda ve kariyer süreçlerinizde hedeflerinize ulaşabilmeniz için gereken İngilizce dil becerileriyle donatma konusunda ülkemizin en iyi İngilizce Dil Eğitim Programlarından birisini sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kişinin başlangıç niyetinin onun dahil olacağı tüm süreçlere ve neticelere etki edeceği düşüncesiyle, okulumuzdaki ilk gününüzden itibaren yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyor ve hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kaplan

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü

8. ELT Konferansı
24 Kasım Öğretmenler Günü – 24.11.2021
Oryantasyon Programı