Hatıralar Zaman Kapsülünde

Üniversitemiz Antalya Bilim Üniversitesi’ni mezuniyet heyecanı sardı. Bu yıl ilk kez lisans düzeyinde mezun verecek olan üniversitemizde dördüncü sınıfların beş yıl aranın ardından tekrar bir araya gelmeleri için ilginç bir etkinliğe imza atıldı.

Antalya Bilim Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nin organizatörlüğünde düzenlenen etkinlikte zaman kapsülleri hazırlandı. Hukuk, Turizm, İktisadi-İdari Bilimler ve Mühendislik Fakültesi mezun öğrencilerinin 4 yıl boyunca tasarladığı projeler, fotoğrafları, mektupları zaman kapsülünün içine konularak 5 yıl sonra açılmak üzere mühürlendi.

Anılar sonsuza dek kalacak

Yapılan bu proje ile birlikte fakülte ve bölüm hocalarıyla yine üniversitede 5 yıl sonra tekrar buluşarak bu kapsülün açılması kararlaştırıldı. Kapsülün içine hatıraları, mektupları ve mezuniyet fotoğraflarını koyan Prof. Dr. İsmail Yüksek “Anılar beş yıl sonra yeniden canlanacak. Belki sektöre atıldıklarında birbirlerinin rakibi olacak olan öğrencilerimize tavsiyelerimiz asla bu günleri ve arkadaşlarını unutmamaları… Bu proje sayesinde beş yıl aradan sonra birbirleri ile tekrar iletişime geçecekler” dedi.