Bölümümüzün kullanımına tahsis edilmiş; her birinde 44 bilgisayar bulunan 3 adet Bilgisayar Uygulama Laboratuvarı bulunmaktadır. Bu laboratuvarlarımızda derslerimizde kullanılan Java ve Python dillerinde program geliştirme için gereken yazılımlar bulunur. Bu yazılımlara ek olarak Bilgisayar Mühendisliği eğitiminde kullanılan bir çok yazılım bulunur. Bilgisayar Laboratuvarlarımız öğrencilerin günlük çalışma ihtiyaçları de için kullanılabilir. 

Ayrıca elektronik bazlı dersler için Sistem Laboratuvarımız bulunmaktadır. Bu laboratuvarda da elektronik eğitimine odaklı deney setleri ve gerekli tüm ekipmanlar öğrenciler tarafından kullanılabilir. Sayısal Sistemler ve Mikroişlemciler derslerinin uygulama çalışmaları bu laboratuvarda gerçekleştirilir.

Derslerimizin uygulama çalışmalarının yapıldığı laboratuvarlarımızın yanısıra Makine Öğrenmesi Laboratuvarımız konuyla ilgili öğrencilerimizin öğretim elemanlarımız ile birlikte proje çalışmaları yapmaları için tasarlanmıştır. Bu laboratuvarımızdan akademik dünyaya bir çok çalışma kazandırılmıştır.